Gizli Böcek Arama
 

Dinleme aleti; gizli saklı bir biçimde insanoğlu ile alakalı detayları toplamak için kullanılan, kendi pil gücünde 1 haftaya kadar çekim yapabilen, elektriğe bağlandığı taktirde seneler süresince çekim yapabilen casus cihazlarına denilmektedir. Dinleme aletinin doğal olarak ki de yasal kullanması bulunmaktadır. Ancak dinleme cihazlarının kullanması bir çok durumlarda yasa dışı olarak kabul edilmektedir. Böcek (Dinleme Cihazı) Nedir? diye soran müşterilerimize, lüzumlu olan bütün detayları aktarmayı hedefliyoruz. Çünkü, bireylerin bu sayede daha azca mağduriyet yaşayacağına inanıyor ve insanlara mevzular ile alakalı malumat sahibi olabilme fırsatı veriyoruz.

Dinleme aleti tespiti; firmamız tarafınca yine tbt-345-a böcek arama modülü ile meydana gelen işlemdir. Firmamız oldukça kısa süreler içinde meydana getirecek olduğu hizmetlerini, bu alanda bizden arama çalışmamızı yapmamızı bekleyen müşterilerimize bahşetmektedir. Ayrıca dinleme aleti arama emek harcamaları sırasında, ortam içinde gizli saklı kamera da var ise tespit edilir. Tespiti meydana getirilen cihazların nerelerden geldiğine kadar araştırılır ve müşterilerimize cihazların nerelerden alındığına kadar dair olan detaylı bir rapor verilir. Rapor içinde cihazların ne vakit üretildiği, kim tarafınca satın alındığı, ne zamandan beri kullanıldığı yer alacaktır.


Casus Böcek Tespiti Nasıl Yapılır?


Casus böceklerin tespit edilebilmesi için hususi olarak geliştirilmiş olan birtakım cihazlar bulunmaktadır. Özellikle anlık gösterim meydana getiren şu demek oluyor ki bir ağa bağlı durumda olan cihazlar daha rahat biçimde tespit edilebilir. Kendi içinde yer edinen bellek kartına kayıt yapmakta olan cihazların tespit edilebilmesi ise daha çok ihtisas gerektiren bir süreçtir.

Casus böcek tespiti, ferdin aracında, evinde ve iş yerinde ayrıntılı bir biçimde arama yapma gibi yapılmalıdır. Birçok durumda üstünde durulmadan meydana getirilen aramalar sebebi ile insanların mağdur olduğu görüldüğünden arama meydana getirilen alanların en ince detaylarına kadar incelenmesi gerekir.

Casus böcek tespiti için kullanılan cihazlar X-ray ışınları ile çalışmakta ve arama meydana getirilen alanda duvar içlerindeki inşaat demirine kadar duyarlılık ile göstermektedir. Özellikle oldukça sayıda teknolojik aletin bulunmuş olduğu yerlerde personelimiz bu aletler üstünde malumat sahibi olduğu için alet üstündeki malzemelerin kayıt için kullanılıp kullanılmayacağını da tespit etmektedir.


Teklif Al

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş