Cep Telefonu Casus Yazılım Temizleme


Cep telefonu casus uygulamalarını ve telefonunuzu gelecekte iyi mi koruyabileceğinizin bir kaç yolunu anlatacağım. Bu aslen her insanın kendi yapabileceği kadar basittir - fazlaca teknik olmanız gerekmez. Hiç kimse şahsi ve hususi bilgilerini başkalarıyla paylaşmak istemez, bu nedenle cep telefonunuzu casus uygulamalara karşı iyi mi korunabileceğimizi öğrenelim.

Casus Yazılım Nedir?


İki çeşit casus yazılım mevcuttur - casus virüsler ve hususi casus uygulamaları. Buradaki en mühim fark, birincisinin şahsi olmaması. İkincisi ise bilinerek ve kasten muayyen cihazlara kurularak şahsi bilgilerinizin izlenmesini sağlar. Casus virüs - cihazınızı izleyen şahıs sizi şahsen tanımaya bilir, ama hususi casus uygulamalarını kurup yöneten kişiyle şahsen yakından bir bağlantınız olması gerekmektedir. Örneğin bu patronunuz, eşiniz, anne babanız yada bağlantınız olan başka biri olabilir.

Bu sektörde uzun seneler deneyim ve edinim sahibi olarak, yapmış olduğumuz işin ve almış olduğumuz sorumluluğun farkında hareket etmekteyiz. Bu nedenle öncelikle, hizmet verdiğimiz muhataplarımıza ilkemiz gereği gizlilik prensibi ile hizmet sunacağımızın garantisini veriyoruz. Çalışmalarımızı büyük titizlikle gerçekleştirerek 0 başarı hedeflemekteyiz. Bu mevzuda kanaatkar adları barındıran Gizli Böcek Arama sizlere kati çözüm sunabilmek adına envanterimizi son teknolojik cihazlar ile donatarak hizmet vermekteyiz.

Casus aygıt arama ve tarama faaliyetlerimizin yanında devamlı bu hizmeti satın almamanız için sizlere en müsait cihazları belirleyerek temin edebilmekteyiz. Casus cihazları devamlı engellemek ve tam anlamı ile savaşım edebilmek adına müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet sunmaktayız.


Teklif Al

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş