Pro W10gx Wideband Rf Dedektör

Pro W10gx Wideband Rf Dedektör

Ürün Kodu:
  • #101
PRO-W10GX, gizli video ve dinleme cihazları, GPS izleyiciler, gizli kablosuz kameralar veya modern veri aktarım protokollerini kullanan diğer cihazlar gibi hem analog hem de dijital sinyal kaynaklarının tespiti ve yerelleştirilmesi için tasarlanmış profesyonel bir el tipi radyo frekansı dedektörüdür. Cihaz, maksimum çalışma verimliliği ve etkinliği elde etmek için en yeni donanım ve yazılım teknolojileri kullanılarak sıfırdan tasarlanmıştır.

Radyo frekansı dedektörü - PRO-W10GX , özellikle modern gözetim cihazlarında giderek daha yaygın hale gelen daha yüksek frekanslarda, benzeri görülmemiş bir hassasiyetle 0 ila 10GHz geniş bant frekans aralığını destekler. Ayrıca dedektör, hem analog hem de dijital sinyalleri hassas bir şekilde analiz edebilen 0-6 GHz akıllı frekans sayacı ile donatılmıştır .

PRO-W10GX tarafından ne tür cihazlar algılanabilir?
ses hataları
güç ağındaki gözetim cihazları
telefon hatlarına bağlı vericiler
kablosuz kameralar
cep telefonları
GSM dinleme cihazları
3G kameralar
İzleme bilgilerini göndermek için GSM ağını kullanan GPS izleyicileri
Algılanan sinyal gücü 20 noktalı ölçekte çizilir ve radyo frekansı dedektörünün renkli ekranında görüntülenir, böylece iletim kaynağının tam olarak belirlenmesini mümkün kılar . LiveScan yazılımı , alınan sinyalin gerçek zamanlı olarak görselleştirilmesini sağlar, bu da sonraki analizini ve iletim tipinin belirlenmesini büyük ölçüde kolaylaştırır. Bu özellik sayesinde, GPS izleyicileri tarafından yaygın olarak kullanılan darbe aktarımlarını kolayca tespit edebilirsiniz .

PRO-W10GX radyo frekansı dedektörü, sonraki analizler için 100'e kadar girişi depolayabilen dahili bellek bankası ile donatılmıştır . Daha sonraki analizler için bir bilgi kaynağı olarak hizmet eden olay günlüğünde frekanslar, süre ve sinyal gücü hakkında bilgileri kaydeder . Ek olarak cihaz, tüm bilgilerin bir çizelge üzerinde çizilebileceği grafik modu sunar. Bu özellik sayesinde kullanıcı, algılama işlemi sırasında hiçbir sinyalin kaçırılmadığından veya analiz edilmeden bırakılmadığından emin olabilir.

Dedektör, sesli alarm veya gizli titreşimli alarm kullanarak başarılı iletim algılama sinyali verebilir . Ayrıca, ses demodülatörü, alınan analog sinyallerin sesli olarak izlenmesini ve dahili hoparlörü kullanarak bunları çalmasını sağlayarak gözetim cihazlarının algılanmasını kolaylaştırır.

PRO-W10GX radyo frekansı dedektörü, yüksek frekanslı sinyallerin hassas tespiti için hem standart çok yönlü anten hem de yüksek kazançlı yönlü anten ile donatılmıştır.

Cihaz, 8 saate kadar sürekli çalışma sağlayan entegre verimli bir Li-Poly pil ile çalışır. PRO-W10GX'in kasası, hem mekanik hem de aşınma ve yırtılma hasarlarına karşı son derece dayanıklı, dayanıklı uçak alüminyumundan yapılmıştır. Profesyonel PRO-W10GX dedektörü, askeri sınıf bir taşıma çantası içinde teslim edilir Cihaz, en son teknolojik çözümlere dayalı olarak yüksek kalite , hassasiyet ve tavizsiz işçiliği garanti eden Birleşik Krallık'ta tasarlanmış ve üretilmiştir .

Radyo frekansı dedektörünün ana avantajları - PRO-W10GX
geniş frekans aralığı - 0-10 GHz aralığını destekler
frekans sayacı – 0-6 GHz aralığında analog ve dijital sinyaller
çok yüksek hassasiyet – ayrıca yüksek frekanslar için
2 anten – sette hem çok yönlü hem de normal yönlü anten bulunur
sinyal gücü grafiği – 20 nokta ölçeği, sesli ve titreşimli alarm
LiveScan yazılımı - algılanan sinyal gücünü gerçek zamanlı olarak bir çizelgeye çizer
1000 girişli hafıza bankası – tüm veriler grafiksel olarak gösterilebilir
ses izleme – ses demodülatörü, dahili hoparlör
net 2.5” LCD
uzun pil ömrü - bir cihaz, 8 saate kadar dayanan entegre Li-Poly pil ile çalışır
dayanıklı kasa – dayanıklı uçak alüminyumu
güçlendirilmiş taşıma çantası – güvenli depolama ve taşıma
Radyo frekansı dedektörü - PRO-W10GX İngiltere'de tasarlanmış ve üretilmiştir

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş