Pro M10-FX RF Dedektör

Ürün Kodu:
  • #100
Bu iki bağımsız dedektör maksimum algılama kapasitesi için aynı anda veya belirli türdeki cihazların algılanmasına veya filtrelenmesine izin vermek için ayrı ayrı çalışabilir.

Geniş Bant Modu, en zayıf aktarımları bile algılamak için artırılmış hassasiyetle inanılmaz bir 0 ila 10GHz frekans aralığına sahiptir. Bu mod, minyatür oda vericileri/hataları, şebekeden güç alan vericiler/hatalar, telefon vericileri, kablosuz video vericileri, izleme cihazları, telsizler vb. gibi gizli gözetim cihazlarından gelen iletimleri algılayacaktır.

Hücresel Mod, cep telefonları, araç takip cihazları, GSM dinleme cihazları (hatalar) ve en yeni gizli kablosuz 3G kameralar dahil olmak üzere cep telefonu tabanlı cihazlardan gelen iletimleri algılamak ve bulmak için tasarlanmıştır. Hassas toplantı odalarında, gizli GSM hatalarını ve 3G kablosuz kameraları, ofislerde, hastanelerde veya cezaevlerinde izinsiz cep telefonu kullanımını kontrol etmek ve araçlarda gizli GPS takip cihazlarını bulmak için kullanılabilir. Dahili ultra yüksek kazançlı amplifikatörler, sinyallerin 10 metreye (30 fit) kadar uzaklıktan algılanabilmesini sağlar.

Şüpheli bir sinyal algılandığında, sinyal kaynağının yerini belirlemenize yardımcı olmak için sinyal gücü isteğe bağlı sesli bip tonuyla görüntülenecektir. Algılanan sinyal, akıllı algoritmalar kullanılarak işlenir ve analiz edilir ve ayrıca cihaz tipinin doğrulanmasına yardımcı olmak için Frekans/Hücresel Bant da görüntülenir.

'Patlama Tespiti' özelliği, yalnızca anlık iletim yapan ve bu nedenle geleneksel RF hata dedektörleri kullanılarak kolayca gözden kaçabilen en yeni dijital cihazların bulunmasına yardımcı olur. Bu tür cihazlar arasında, anlık olarak bir 'Patlama' sinyali veya SMS (Metin Mesajları) gönderen GPS İzleyiciler ve GSM (Cep telefonu) tabanlı cihazlar bulunur. PRO-M10FX, yakınlarda bir cihaz bir saniyenin çok küçük bir bölümünde bile iletim yaptığında sizi uyaracaktır.

Bu özellikler, tespit edilen masum radyo sinyallerinin hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasına izin verir, ancak şüpheli sinyallerin fark edilmemesini sağlar. Tüm bilgiler, tüm aydınlatma koşullarında net bir şekilde görüntülenebilen özelleştirilmiş arkadan aydınlatmalı LCD ekranda görüntülenir.

Başkalarını uyarmadan cihazları kontrol etmek isterseniz, PRO-M10FX sessiz titreşim moduna ayarlanabilir. Herhangi bir sinyal algılanırsa, ünite sessizce titreşerek, örneğin bir ceket cebinde üzerinizde gizli tutmanıza olanak tanır.

PRO-M10FX, dahili bir Lityum İyon pil paketiyle çalışır ve pilin en zorlu durumlarda en iyi durumda kalmasını sağlamak için akıllı bir şarj sistemi kullanır. Tüm ünite, nihai performans ve dayanıklılık için işlenmiş uçak sınıfı alüminyum muhafaza içinde bulunur ve daha fazla koruma ve taşınabilirlik için ağır hizmet tipi taşınabilir bir taşıma çantasında sağlanır.

İki adet yerleşik RF Dedektörü - 0 – 10 GHz ve GSM/3G
RF Dedektörleri, maksimum esneklik için bağımsız veya aynı anda çalışabilir
Hücresel Mod - GSM900, GSM1800 ve 3G(UMTS2100) cihazlarını algılar
Ultra Hassas - 10 metreye kadar olan sinyalleri algılar
Cihaz/ağ türünü belirlemeye yardımcı olmak için Algılanan Bant/Frekans göstergesi
GSM/3G Tracker/SMS(Metin) algılaması için Dijital 'Patlama' Sinyali Algılama
Geniş Bant Modu - Ultra Geniş Frekans yanıtı 10.000 MHz (10 GHz)
Dahili Frekans Sayacı (0 - 2800 MHz)
Sinyal tipini belirlemek için Akıllı 'Dijital' veya 'Analog' Gösterge
10 Segment Sinyal Gücü Ölçer
En zayıf sinyalleri bile bulmak için Ultra Yüksek Hassasiyet
Her koşulda kullanım için Arkadan Aydınlatmalı LCD Ekran
Ses Demodülasyonu
Sinyal Gücü için Sessiz Titreşim ve Bip Modları
Dahili Li-Ion Pil Paketi ve Ana Şarj Cihazı
Üstün dayanıklılık için işlenmiş Alüminyum muhafaza
Ağır Hizmet Taşıma Çantasında Sağlanır

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş