Pro 1206i RF Dedektör

Ürün Kodu:
  • #99
6.0 GHz RF Böcek Dedektörü; Çubuk Grafik Renkli Ekranlı
Pro 1206i, 50 MHz ila 6.0 GHz frekansları arasında çalışan gizli verici cihazları daha iyi bulmak için yakın zamanda yeniden tasarlanmış bir harici antenle yükseltilmiş, profesyonel bir el tipi RF hata dedektörüdür. Bu yeniden modellenmiş profesyonel hata tarayıcı şimdi şunları kullanır:

UHF, VHF ve UHF vericilerinin algılama aralığını 3 kat artırırken, özellikle düşük frekanslı dinleme cihazlarının yerini tespit etmek için yeni bir geniş bant anten.
2 GHz üzerindeki tüm kaynaklara (WiFi 2.4 GHz, WiFi 5 GHz, Bluetooth, Wi-Max, LTE High, vb.) 2 - 4 kat daha uzun mesafe sunmak için artık standart olarak sağlanan yeni bir mikro işaretçi mikrodalga anteni. Yönlülük, bir kablosuz kaynağın kolayca belirlenmesini sağlar.
Arttırılmış bir dinamik aralık, çubuk grafiği hızlı bir şekilde zayıf sinyallere yükseltir ve yavaş yavaş artarak güçlü sinyallere yükselir, böylece kaynağı daha doğru bir şekilde bulma fırsatı verir.
Yeni algoritma, dinamik aralığı daha da genişleterek konum prosedürünü kolaylaştırır. Çubuk grafik tamamen yandığında, güçlü bir kaynağın yakınında zayıflatıcıyı açın ve ardından düşecek ve ardından daha da artacak, bu nedenle daha hassas konumlandırmayı mümkün kılacaktır.

Çoğu tipik arama cihazının aksine, Pro 1206i, çok düşük iletim güçleri ve özel bir modülasyon türü nedeniyle yaygın RF dedektörleri tarafından pratik olarak tespit edilemeyen Bluetooth ve/veya WiFi protokollerini kullanan modern gizli hataları tespit edebilir.

5G SPEKTRUM TESPİTİ

5G spektrumu iki tür bant üzerinde çalışır:

Alt 6.0 GHz - bu frekanslar duvarlar ve pencereler gibi engellerin içinden geçer; bu nedenle mobil terminaller, vakaların %90'ında kentsel bir ortamda bu frekansları kullanacaktır.
mmWave - bu frekanslar yüksek hızlı veri sağlar, ancak yalnızca baz istasyonlarının görüş hattında çalışır ve genellikle stadyumlar gibi açık alanlarda veya büyük baz istasyonları (BS) ile küçük ve yerel istasyonlar arasında değişim için kullanılır. Ardından yerel BS, alt 6.0 GHz'deki sinyalleri yeniden gönderir.
Alt 6.0 GHz frekansları 1206i tarafından algılanır. mmWave'e gelince, bu daha zor bir iştir ve bir öncül içinde dinleme amacıyla kullanılması pek olası değildir.

Pro 1206i ayrıca 50 - 6000 MHz antene ayrı bir kanal kullanır - bu tür cihazları çok daha yüksek bir hassasiyetle algılamak ve konumlandırmak için yüksek 2.44 GHz frekans ön seçicisi. Ayrıca ünite, her türlü geleneksel dinleme cihazını (GSM ses hataları, FM modülasyonlu vericiler, dijital vericiler vb.) algılayabilir.

Ünite, her vericinin sinyal gücünü göstermek için çok kanallı bir LED çubuk grafiği içerir ve ardından bir ses tonu çıkartır - böylece vericiyi bulmanızı sağlar.

ŞANZIMANLARINI ETKİN BİR ŞEKİLDE BULUR

Gizli sesli alarmlar, PIR sensörleri ve casus telefonlar dahil GSM hataları
Kablosuz ve kablolu video kameralar
Bluetooth dinleme cihazları
WiFi hataları

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş