İşyerinizde Casus Böcek Arama Hizmeti

Şirket verilerinizi korumak günümüzde her zamankinden daha önemlidir. Artan miktarda dolandırıcılık ve kurumsal casusluk durumlarının ortaya çıkmasıyla birlikte, kolayca izlenebilir iletişim biçimlerine güvenmeniz sizi düşündüğünüzden daha savunmasız bırakabilir.

Ofislerde ve diğer iş ortamlarında, şirketinizden veri toplamak isteyenler tarafından böceklerin yerleştirilmesi nadir değildir. Bu, bilgi veya ticari sır öğrenmek isteyen doğrudan bir rakip tarafından konulabilir ve hatta şirketinizi kötü bir ışık altında göstermek için basına, yatırımcılara ve hatta müşterilere ayrıntıları sızdırmalarına neden olabilir. Daha az olağanüstü durumlarda - ki bu hala iş anlaşmalarınız ve mali durumunuz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir - gizli gözetim cihazlarıyla topladıkları veriler nedeniyle personel veya müşterilerin diğer şirketler tarafından ele geçirildiğini görebilirsiniz.

✔️Casus Kamera Tespi̇ti̇

✔️Böcek Arama Hizmeti

✔️Di̇nleme Ci̇hazi Tespi̇ti̇

✔️Araba Dinleme izleme Tespiti

✔️Wifi Cihaz Tespit

✔️Bluetooth Cihaz Tespit

✔️Taki̇p Ci̇hazı Tespi̇ti̇

✔️Cihaz Engelleme

✔️Ve Daha Fazlası


Bu cihazları kendi çalışanlarınız veya temizlik görevlileriniz yerleştirebilir. Bu, hoşnutsuz bir çalışanın, kendilerine adaletsiz davrandığına inandıkları bir yönetici veya iş arkadaşının kanıtını toplamak istemesi, hatta belki de bir temizlikçiye rüşvet verilmesi gibi basit bir şeyden kaynaklanabilir. Bu kanıtı bir iş mahkemesine sunmak için veya belki de sadece bir noktayı kanıtlamak için topluyor olabilirler. Bununla birlikte, çalışanlar ayrıca diğer şirketlere veri sızdırmak veya müşterileri kendileri için çalmak için çalışıyor olabilir. Motifler, tam kurumsal casusluk kadar karmaşık veya birini utandırmak isteyen bir çalışan kadar basit olabilir.

Yorumlar (2)

Cemal Şimşek
2023-10-06 15:32:21

Firmanızı araştırdım ve arabamda böcek tespiti gelip istediğim şekilde yardımcı oldular gerekli yardımı yaptılar. Teşekkürler.

Hakan Şahin
2023-07-17 02:29:11

Firmanız başarılı buldum sizinle çalışmak güzeldi güvenli ve gizlilik açısından tercih etmiştim beklediğim gibi çıktı.

Yorum Yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş