Casus Böcek Tarama Hizmeti

Böcek süpürme hizmetimiz, teknik beceri ve ekipman açısından eşsizdir ve 12 yıldır ticari ve özel müşteriler için kusursuz bir hizmet sunmaktadır. uzman süpürme ekiplerimiz son derece eğitimli ve deneyimlidir ve gizli ve kişisel bir hizmet sunar. Müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışarak özel ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor ve özel müşterilere, işletmelere ve devlet dairelerine aynı gelişmiş hizmeti sunuyoruz. Böcek süpürme hizmetimiz haftanın 7 günü ve günün 24 saati sağlanabilmektedir ve her zaman herhangi bir süpürme gereksinimine kısa sürede yanıt vermeyi amaçlıyoruz.

Böcekler Nereye Yerleştirilir?

Gizli dinleme dinleme cihazı genellikle çok küçüktür ve elektrik prizleri, aydınlatma, elektrikli ekipman, kablolar ve konektörler, havalandırma delikleri, duvar zemini ve tavan boşlukları, elektrik kabloları, telefon sistemleri, küçük masa veya raf öğeleri dahil olmak üzere birçok farklı alana yerleştirilebilir. bilgisayar sistemleri, kablosuz ağlar (WiFi) ve ayrıca araçlar. Etkili hata süpürme hizmetimiz, gizli, kılık değiştirmiş veya gizlenmiş bir hatanın yerleştirilebileceği her alanı kapsayacaktır.


Gelişmiş Böcek Süpürme Ekipmanı


Ekipmanlarımız, tüm gelişmişlik seviyelerine göre yapılmış dinleme cihazlarını algılayabilir ve bulabilir. Piyasada bulunan birçok Böcek veya dinleme cihazı, bekleme veya uyku moduna girip iletimi durdurmak üzere tasarlanmıştır veya algılamayı azaltmak için taranır. Askeri türetilmiş birimler, Doğrusal Olmayan Bağlantı Dedektörleri, sinyal spektrum analizörleri, termal ısı algılama kameraları, telefon ve elektrik kablosu tarayıcıları, kablosuz sistem dedektörleri (WiFi), uzun menzilli iletim dedektörleri ve gelişmiş GSM içeren gelişmiş sayaç gözetleme Böcek süpürme ekipmanı kullanıyoruz. Devlet kurumlarında kullanılan, her türlü ses, video veya veri dinleme cihazını algılayan ve konumlandıran Böcek tarayıcıları.


Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş