Casus Böcek Araması

Teknik Gözetim Önlemleri ve  böcek taramaları, kişisel gizliliğinizi geliştirir ve güvence altına alır. Kişisel, özel bilgilerden ticari sırlara kadar, böcek tarama hizmetlerimiz, gizli mikrofonlar, gizli kameralar ve wifi gibi de dahil olmak üzere gizli dinleme cihazlarının varlığını algılayacaktır.

Gizli dinlemeye karşı bağışık hiçbir güvenli bölge veya alan yoktur. Cep telefonları, sabit hatlar, bilgisayarlar, gizli video, ses hataları ve mevcut kabloların tümü, araçlara, restoranlara, otellere, konutlara, kurumsal dairelere ve ofislere etkin bir şekilde gizlice dinlemek için kullanılabilir. Kamusal alanda veya özel olarak özgürce konuşabileceğiniz veya hareket edebileceğiniz her yer risk altında olabilir.

Elektronik dinlemedeki gelişmeler nedeniyle, profesyonel cihazlarla daha gelişmiş hale gelmek zorunda kaldı. Bu, işletmelerin ve bireylerin yalnızca alandaki en iyi böcek temizleme teknisyenleriyle çalışmasını kritik hale getirir.
Uzman ekibimiz aşağıdaki alanlarda elektronik hata aramaları yapabilir:

İş Denetimleri
Ofis binaları
Evinizde
Bireysel Ofisler
Depolar
Yönetim Kurulu ve Konferans Salonları
Ticaret Katları
Kurumsal Daireler
Konutlar
İş toplantısı
Otel 
Konferans Alanları

Modern gizli dinleme cihazları, ses, video ve veri bilgilerini iletmek için kablolara, cep telefonuna veya radyo sinyallerine veya depolanmış belleğe güvenir. profesyonel düzeyindeki ekipmanımız, herhangi bir cihazı ve sinyali elektronik olarak yakalayacak ve analiz edecek ve sürecimizin %100 kesinliğini sağlayacaktır. detaylı bilgi için bizi arayın.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş